021-66317072-3
info@tohidmetal.com

درباره ما

تسمه

این مجموعه اولین تولید کننده تسمه خاک مسلح در ایران می‌باشد. که با توجه به امکانات خود تهیه کلیه وسایل و متعلقات جهت اجرای پروژه‌های خاک مسلح را تامین می‌کند. این محصول طبق نمونه فرانسوی آن، توسط این مجموعه در ایران به تولید می‌رسد. خاک مسلح از اواخر دهه 40 در ساختار دیوارهای نگهبان به ویژه در شیب‌راه‌های دستیابی پل‌ها، پایه‌های کناره پله‌ها، دیوارها کناری آبروها، مسیل‌ها و معادن، حوضچه‌های رسوب‌گیر و دیگر موارد مورد استفاده بسیار قرارگرفته، به گونه‌ای که از کانادا تا ژاپن و اقیانوسیه بناهای متفاوت که با این روش اجرا شده‌اند، بسیارند. لازم به ذکر است که به علت گسترش در نقاط مختلف دنیا و تنوع موقعیت‌های جغرافیایی و اقلیم، روش خاک مسلح باید دائماً خود را با شرایط جدید وفق دهد این امر باعث می‌شود که خاک مسلح همواره در حال پیشرفت و بالا بردن کیفیت کار خود باشد
این مجموعه با توجه به تجربه 30 ساله در ساخت و تولید مقاطع فلزی، توانایی تولید انواع مقاطع تو پر (گرد، تسمه، چهار پهلو، مقاطع سفارشی) و طراحی ساخت و پیاده ‌سازی استراکچرهای فلزی را داراست. همچنین این مجموعه توانایی زنگ‌زدایی بصورت اسید‌شویی و سند‌پلاست و اجرای انواع پوشش‌های مختلف فلزات از جمله گالوانیزه کردن و اجرای پوشش‌های پلی‌ونیل و انواع رنگ‌های اپوکسی را بر روی انواع مقاطع فلزی را دارد.
صنایع فلزی توحید با توجه به امکانات و تجهیزات خود از جمله سالن تولید و مونتاژ خود در حدود 2000 متر مربع و انواع دستگاه‌های جوش co2 و زیرپودری و همچنین ابزارهای دقیق کاری و حتی سالن تراشکاری توان ساخت تولید سازه های پیچ و مهره وجوشی و انواع سازه‌های فضایی با اشکال مختلف را با کمک مهندسین و متخصصین اجرایی خود، در این زمینه را دارد.